دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۸
بازگشت دلار آزاد به کانال ۴۹ هزار تومان
بازگشت دلار آزاد به کانال ۴۹ هزار تومان

قیمت دلار در ادامه روند کاهشی خود، امروز در بازار غیر رسمی و تلگرامی وارد کانال ۴۹ هزار تومان شد.

 

به گزارش اقتصاد ما به نقل از خبرگزاری صداوسیما، مشاهدات میدانی خبرنگار شبکه خبری  ایبنا نشان می‌دهد روند کاهشی قیمت دلار همچون روز‌های گذشته ادامه دارد؛ بطوریکه امروز دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲ قیمت هر دلار در بازار غیررسمی به ۴۹ هزار و ۶۰۰ تومان رسید که البته در این نرخ‌ها هم خریداری ندارد.

در معاملات امروز مرکز مبادله ارز و طلای ایران نیز هر اسکناس دلار آمریکا به ۴۱ هزار و ۶۰۲ تومان و نرخ حواله دلار نیز به ۳۷ هزار و ۸۲۰ تومان رسیده است.

قیمت دلار که از هفته گذشته شروع به کاهش کرده، امروز هم پایین‌تر آمده و در کف بازار ارز با قیمت ۴۹ هزار و ۶۰۰ تومان معامله می‌شود.

این در حالیست که محمدرضا فرزین رئیس کل بانک مرکزی امروز در افتتاحیه دهمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت گفت: از نظر ارزی در شرایط بسیار خوبی هستیم، اما برخی اطلاعات را به دلایل امنیتی نمی‌توانیم ارائه کنیم. امروزه تسلط لازم را نیز در حوزه ارز داریم و هیچ مشکلی در تامین ارز و کنترل نرخ ارز نداریم. روز گذشته برای واردات خودرو‌های برقی توافقات بسیار خوبی انجام شد و در سایر حوزه‌ها نیز برای توسعه کشور گام‌های مهمی برداشته شده است.

اشتراک گذاری:

تبلیغات شما با ما

0996-6264416