يکشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۳
برای تخصیص اعتبار به سازمان نوسازی مدارس چاره اندیشی شود
برای تخصیص اعتبار به سازمان نوسازی مدارس چاره اندیشی شود

رئیس مجلس در پاسخ به تذکری درخصوص لزوم تخصیص اعتبار به سازمان نوسازی مدارس گفت: کمیسیون تلفیق برای اختصاص اعتبار به این سازمان چاره اندیشی کند.

 

به گزارش اقتصادما به نقل از خانه ملت، جبار کوچکی نژاد در جلسه علنی نوبت صبح امروز (یکشنبه ۲۸ آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری با بیان اینکه در برنامه پنجم و ششم در هر برنامه رقم ۳ میلیارد دلار به سازمان نوسازی از حساب ذخیره ارزی اختصاص داده شد، گفت: در حال حاضر به انتهای تصویب برنامه هفتم رسیده ایم، اما یک ریال برای این سازمان مهم که در همه شهر‌های کشور فعالیت داشته و پروژه‌های نیمه تمام دارد، اختصاص ندادیم.

 

عضو کمیسیون تلفیق برنامه هفتم تاکید کرد: چنانچه اعتباری برای سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در نظر گرفته نشود، بیت المال و هزینه‌ای که برای پیشرفت پروژه‌ها تاکنون در نظر گرفته شده، از بین می‌رود.

دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این تذکر گفت: تذکر آقای کوچکی نژاد بحث کاملا درستی است، در حال حاضر پروژه‌های قابل توجهی از مدارس نیمه ساز توسط بخش دولتی و خیرین داریم که در مسیر تکمیل شدن قرار دارند، ولی ما در برنامه هفتم جز اعتبار مالیاتی نتوانسته ایم برای مدارس کاری انجام دهیم.

 

رئیس قوه مقننه تصریح کرد: این موضوع باید در کمیسیون تلفیق برنامه هفتم و صحن مجلس چاره اندیشی شود.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

اشتراک گذاری:

تبلیغات شما با ما

0996-6264416