شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۳
خودروها و موتورهای پارکینگ نیروی انتظامی مشهد متعلق‌به سازمان اموال تملیکی نیست
خودروها و موتورهای پارکینگ نیروی انتظامی مشهد متعلق‌به سازمان اموال تملیکی نیست

سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی اعلام‌کرد: خودروها و موتورسیکلت‌های موجود در توقف‌گاه‌ها و پارکینگ نیروی انتظامی مشهد متعلق به این سازمان نیست.

 

به گزارش اقتصادما از سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، این سازمان اعلام‌کرد: به دلیل عدم‌شناخت و اطلاعات نادرست برخی رسانه‌ها این‌گونه تلقی شده بود که این خودروها و موتورسیکلت‌ها متعلق به سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی است.

برپایه این گزارش، پیرو بازدید روز ۲۵ آبان امسال حجت الاسلام والمسلمین «محمد موحدی» دادستان کل کشور از توقف‌گاه‌ها و پارکینگ خودروهای سواری و کشنده‌های نیروی انتظامی مشهد و مطرح شدن ساماندهی و تعیین‌تکلیف این خودروها، به دلیل عدم شناخت و اطلاعات نادرست برخی رسانه‌ها اینگونه تلقی شد که این خودروها و موتورسیکلت‌ها متعلق به سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی است.

ضمن رد این ادعا، گفتنی است دادستان کل کشور در همان تاریخ از انبارهای تملیکی استان، بازدید و از چگونگی نگهداری و تعیین تکلیف کالاها ابراز رضایت داشت.

لازم به ذکر است خودروهای در اختیار سازمان اموال تملیکی که دارای رای قضایی باشند، در مزایده‌های ماهانه با رعایت قوانین و مقررات عرضه و به فروش می‌رسند و موتورسیکلت‌های در اختیار اداره‌کل استان‌ در فضای کاملا سربسته و انبارها نگهداری می‌شود و برخی از آنها نیز دارای حجم بالای ۲۵۰ سی‌سی بوده که تعدادی از آنها فاقد رای قضایی است و از نظر ممنوعیت قانونی امکان فروش آنها در مزایده‌های سراسری وجود ندارد.

منبع" ایرنا 

اشتراک گذاری:

تبلیغات شما با ما

0996-6264416