شنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۶:۱۴
افزایش ۱۰.۳ درصدی مصرف بنزین در گیلان/ کلیه جایگاه های سوخت فعال است
افزایش ۱۰.۳ درصدی مصرف بنزین در گیلان/ کلیه جایگاه های سوخت فعال است

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گیلان، از افزایش ۱۰.۳ درصدی مصرف بنزین در استان از اول لغایت ۲۳ شهریورماه نسبت به مدت مشابه مردادماه خبر داد و گفت: موجودی انبارهای سوخت کافی است.

 

به گزارش اقتصاد ما مجتبی شکوری در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به ورود حجم بالای مسافران به استان گیلان و افزایش مصرف سوخت، اظهار کرد: در حال حاضر کلیه جایگاه های عرضه فرآورده های نفتی در استان گیلان فعال است.

وی موجودی فعلی انبارهای سوخت را کافی دانست و گفت: تمهیدات لازم برای مدیریت سوخت تا پایان روزهای سفر انجام شده است.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در گیلان با بیان اینکه در روزهای معمولی میانگین مصرف روزانه بنزین در گیلان بین ۳.۸ میلیون تا چهار میلیون لیتر است، افزود: میانگین مصرف بنزین از سه شنبه هفته جاری تا امروز بین ۵.۷ میلیون لیتر تا حدود ۶ میلیون لیتر در روز بوده است.

شکوری از فعالیت ۱۳۰ جایگاه عرضه فرآورده های نفتی و ۱۰۰ جایگاه سی.ان.جی در استان خبر داد و متذکر شد: خودروهای دوگانه سوز از گاز نیز استفاده می کنند.

وی از افزایش ۱۰.۳ درصدی مصرف بنزین در استان از اول شهریور لغایت ۲۳ همین ماه نسبت به مدت مشابه مردادماه خبر داد و خاطرنشان کرد: از هم استانی ها و مسافران می‌خواهیم برای مدیریت مصرف و مصرف بهینه سوخت در صورت امکان از سی.ان.جی استفاده کنند.

اشتراک گذاری:

تبلیغات شما با ما

0996-6264416