يکشنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۰
قانون رتبه‌بندی، با دقت و در نظر گرفتن حقوق معلمان اجرا شود
قانون رتبه‌بندی، با دقت و در نظر گرفتن حقوق معلمان اجرا شود

رئیس جمهور با اشاره به تصویب و ابلاغ قانون رتبه‌بندی معلمان بر ضرورت اجرای کامل این قانون تاکید کرد.

به گزارش اقتصادما , رئیس جمهور صبح امروز یکشنبه در آخرین جلسه هیئت دولت در سال۱۴۰۱ با تاکید بر تلاش مضاعف مسئولان مربوط در مقابله با اجحاف، کم فروشی و گران‌فروشی بویژه در ایام تعطیلات نوروز ،دستگاه‌ها و ادارات دولتی را موظف کرد در ایام تعطیلات با نظارت و تلاش بیشتر در حوزه‌های مختلف، تمهیدات و پیش‌بینی‌های لازم را برای خدمت‌رسانی بهتر به ملت بزرگ ایران در نظر بگیرند.

رئیس جمهور همچنین با اشاره به تصویب و ابلاغ قانون رتبه‌بندی معلمان بر ضرورت اجرای کامل این قانون تأکید و وزارت آموزش و پرورش را مکلف کرد،قانون رتبه‌بندی معلمان را با دقت تمام و در نظر گرفتن حقوق معلمان، اجرا کند.

آقای رئیسی با تأکید بر لزوم رعایت عدالت در توزیع امکانات و خدمات در سراسر کشور ،توجه به همه مناطق کشور حتی دورترین روستاها را در برنامه ریزی و توزیع امکانات به مسئولان و برنامه ریزان یادآور شد و گفت : انتظار مردم از دولت سیزدهم این است که محور وملاک عمل در تصمیم گیری‌ها و اجرای سیاست‌ها و برنامه‌ها عدالت باشد.

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به بررسی و تدوین برنامه هفتم توسعه کشور در جلسات فوق‌العاده و سه شیفته دولت، بر تسریع در آماده سازی برنامه هفتم و تقدیم به مجلس شورای اسلامی تاکید کرد.

منبع:خبرگزاری صداوسیما

اشتراک گذاری:

تبلیغات شما با ما

0996-6264416