علیرضا اسدی کرم

کدام گروه برای سرمایه گذاری م ...

پس از آن به دلایل متعدد، سیر نزولی پیدا کرده و هم اکنون به حدود 72300 واحد رسیده ...حسین نصیری - دکترای اقتصا ...

اقتصاد رکودی-تورمی، بازار سرم ...

بسیاری از بازیگران اول (سپرده گذاران) وجوه خود را از بانکها به بازار سرمایه انتق ...علیرضا اسدی کرم

سود بانکی و بازار سرمایه

پس از اعلام بانک مرکزی جهت فروش اوراق مشارکت با نرخ 23 درصد ، بانک ها نیز به صور ...پویا جبل‌عاملی

ضمانت اجرایی فاز دوم

قرار است یارانه نقدی در فاز دوم هدفمندی به دهک‌های پایین درآمدی داده شود.


برگزاری آزمون استخدامی وزارت نفت

کد خبر: 3648 تاریخ انتشار: ۱۳۹۱ يکشنبه ۱۲ آذر نسخه چاپی نسخه چاپی
بازدید: 861 ساعت انتشار: 8:59 صبح
ارسال به دوست ارسال به دوست


برگزاری آزمون استخدامی وزارت نفت


آزمون استخدامی برای جذب 152 نفر در شرکت های پالایش گاز شهید هاشمی نژاد و نفت و گاز شرق در اواخر آذر یا اوایل دی امسال برگزار می شود.

به گزارش اقتصادما، معاونت منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت در گزارشی با بررسی نتایج سفر دوره ای دکتر کریم سلحشور، معاون وزیر نفت در امور منابع انسانی و مدیریت به منطقه سرخس، از جذب 152 نفر نیروی بومی در پالایشگاه شهید هاشمی نژاد و شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق، تغییر نوع نوبتکاری در شرکت نفت و گاز شرق با هدف رفاه و امنیت بیشتر خانواده‌ها، موافقت با جذب پزشک و دندانپزشک و توسعه امکانات درمانی درمانگاه سرخس خبرداد.

بر اساس این گزارش، در جریان سفر دوره‌ای معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت به منطقه عملیاتی خانگیران که مهر امسال انجام شد، با جذب 72 نفر در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق و 80 نفر در پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد بوسیله برگزاری آزمون موافقت شد.

با هماهنگی‌های انجام شد بین دو شرکت، سوال های آزمون از سوی دانشگاه فردوسی مشهد تهیه و با همکاری فرمانداری منطقه، فراخوان عمومی برای ثبت نام علاقه‌مندان از 20 آبان تا ششم آذر امسال صادر شد.

حدود 1800 نفر برای شرکت در آزمون ثبت‌ نام کرده‌اند و قرار است آزمون جذب نیروی انسانی مورد نیاز دو شرکت با اولویت نیروهای بومی منطقه سرخس در اواخر آذر یا اوایل دی امسال برگزار شود.

تعمیر و اصلاح جاده ترانزیتی مشهد – سرخس

هم اکنون اصلی‌ترین مسیر ارتباطی مشهد – سرخس جاده‌ ترانزیتی است که باوجود طولانی بودن مسیر، از کیفیت مطلوب برخوردار نیست و در جریان این سفر، تعمیر و اصلاح جاده ترانزیتی مشهد – سرخس مورد توجه قرار گرفت و هم‌اکنون برنامه‌ریزی‌ها و پیگیری لازم در حال انجام است.

تغییر نوع نوبتکاری در شرکت نفت و گاز شرق از آبان امسال

تغییر نوع نوبتکاری در شرکت نفت و گاز شرق و همسانی آن با شیوه عمل پالایشگاه شهید هاشمی نژاد از دیگر نتایج این سفر بود؛ به‌طوری که با درخواست کارکنان و با هدف رفاه و امنیت بیشتر خانواده‌های آنان مقرر شد با توجه به شرایط منطقه، شیوه سه نوبت ‌کاری هشت ساعته به دو نوبت‌کاری 12 ساعته تغییر پیدا کند و درصورت موفق بودن این طرح به‌ صورت دائمی اجرایی شود که این تغییر از روز 19 آبان اجرایی شد.

توسعه امکانات پزشکی درمانگاه سرخس با توجه به مسیر طولانی سرخس تا شهر مشهد، موضوع خدمات درمانی یکی از چالش‌های مورد توجه مردم ساکن در سرخس بود که در جریان بازدید معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت از درمانگاه شهرک نفت و گاز موافقت‌هایی در زمینه توسعه خدمات درمانی انجام شد.

موافقت با جذب دو پزشک و چهار پرستار، تبدیل وضعیت برخی پزشک ها و دندانپزشک های درمانگاه با هدف ارتقای انگیزه و افزایش راندمان و دریافت مجوز کارشناس رادیولوژی از جمله تصمیم‌های جدیدی بود که در نتیجه سفر دکتر سلحشور گرفته شد.

شتاب در روند ساخت دی کلینیک شهرستان سرخس

ساخت بیمارستان 32 تختخوابی سرخس با حدود 30 درصد پیشرفت فیزیکی درحال انجام است و در جریان سفر معاون توسعه منابع انسانی وزارت نفت، قرار شد زیرساخت‌ها برای شتاب بخشی در روند ساخت دی کلینیک شهرستان سرخس آماده شود.

دستور احداث و تجهیز بیمارستان32 تختخوابی سرخس (دی کلینیک) درسال 86 به درخواست شرکت ملی گاز از سوی شورای اقتصاد صادر شد که در مهر ماه امسال معاون برنامه ریزی ونظارت راهبردی ریاست جمهوری با افزایش بودجه آن از حدود 25 میلیارد ریال به 61 میلیارد ریال موافقت کرد و شرکت نفت موظف شد هرشش ماه گزارش عملکرد خود را ارائه دهد.

توسعه استفاده خدمات رفاهی پالایشگاه گاز به کارکنان شرکت نفت و گاز شرق

با طرح درخواست کارکنان شرکت نفت و گاز شرق مبنی بر فراهم کردن شرایط استفاده بیشتر از امکانات رفاهی موجود در منطقه سرخس، قرار شد شرکت پالایشگاه شهید هاشمی نژاد به‌ عنوان شرکت معین در منطقه، مسئول تامین خدمات رفاهی و تسهیلاتی از قبیل باشگاه، استخر باشد و این امکانات را در شرایط مساوی در اختیار کارکنان دو شرکت قرار دهد.

برگزاری المپیاد فرهنگی ورزشی فرزندان وبانوان کارکنان

تصویب برگزاری المپیاد فرهنگی–ورزشی فرزندان و بانوان کارکنان منطقه عملیاتی خانگیران با هدف بهبود روحیه خانواده کارکنان، از دیگر تصمیم هایی بود که در پس از سفر دوره‌ای دکتر سلشحور به منطقه عملیاتی خانگیران (سرخس) گرفته و قرارشد با هدایت و راهبری اداره کل ورزش وزارت نفت المپیاد پاییزه-زمستانه بانوان و فرزندان دراین منطقه برگزار شود.

تامین اعتبار برای تکمیل فاز یک ساخت منازل سازمانی

تامین اعتبار برای تکمیل فاز یک ساخت 96 واحد منازل سازمانی (که تا پایان امسال در مرحله نخست 48 دستگاه آن آماده تحویل است) و ساخت مسکن مهر برای کارکنان از دیگر مسائلی است که همزمان با سفر معاون وزیر نفت مطرح شد و هم اکنون در مرحله بررسی و پیگیری قرار دارد.


نقل از : شانا

اخبار مرتبط با این خبر

ردیفتیترتاریخ
1 دیگر نمی‌توان با استخدام شغل ایجاد کرد ۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۲ شهريور
2 استخدام در شرکت نگین خودرو ۱۳۹۲ شنبه ۱۳ مهر
3 مهرآفرین؛ داستان استخدامی که پایان ندارد ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۰ مرداد
4 استخدام رسمی در سال جاری بر اساس قانون انجام می‌شود ۱۳۹۲ چهارشنبه ۵ تير
5 استخدام های روز را مشاهده کنید ۱۳۹۲ چهارشنبه ۲۹ خرداد
6 استخدام در دانشگاه تربیت مدرس ۱۳۹۲ شنبه ۷ ارديبهشت
7 استخدام در شرکت تولیدی پاکسان ۱۳۹۲ چهارشنبه ۴ ارديبهشت
8 هشدار دیوان محاسبات به استانداران:هر کس مصوبه "مهر آفرین" را اجرا کند مجرم است ۱۳۹۱ دوشنبه ۱۴ اسفند
9 استخدام بیمه پاسارگاد در سراسر کشور ۱۳۹۱ دوشنبه ۲۳ بهمن
10 استخدام بیمه پاسارگاد در سراسر کشور ۱۳۹۱ دوشنبه ۲۳ بهمننظرات

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نظر شما
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما: